ÖNCE DIŞI SONRA MOTİF YAPILIŞI DANTEL ÖRTÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLARIdantel motifin yapılış anlatımı

Sevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel önce dış çevresi sonra göbek yapılarak biten bir dantel modelin yapılışından bahsedelim.

Dantel yapılışında ortadan başlayarak yapılmasından farklı olan bu güzel anglez işine benzer modeli siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

dantel motifi

Bu güzel dantel ile harika peçeteler yapabilirsiniz değişik örgü modeller yapabilirsiniz ve hatta örgü ipi ile düz örgü yaparak üstüne bu tarz motif yaparak yelek,hırka,çanta süslemesinde olabilir bir motif olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun.

dantel modeli yatak örtüsü

Pike dantel motifi olarak kullanabilirsiniz motif olduğu için bir çok yerde kullanarak harika fikirler bulabilirsiniz.

Yatak oda takım olarak yapılan bu güzel dantel motifi her yerde kullanarak değişik örgü modellerden yeni tasarımlar yapabilirsiniz.

motif nasıl eklenir

Dantel denince her zaman pike olarak bakmayalım motif bir çok yerde yapacağınızı unutmayın.

Başlama olarak bu videoyu izleyerek nasıl başlanır daha rahat öğreneceğinizi düşünüyorum ve izlemenizi öneritrim.

Bu dantel nasıl başlanır ve motif nasıl birleştirelim izle gör.

Dantelin göbekten başlayıp nasıl yapılır sorunuza gelince işte yapılış anlatımı olan video izlerseniz kolayca yapacağınızı umuyorum ve bitiş olarak tam motif göreceğiniz video sonuna kadar izleyerek tam detay görebilirsiniz kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.