MUTLAKA DENEMENİZ GEREKEN BİR ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLAorgutarifleri

Sevgili örgü sevenler çok kolay mutlaka denemelisiniz yapılışını izleyerek sizlerde yapabilirsiniz değişik güzel bir örgü modeli çok amaçlı olarak öreceğiniz bir örgü sizlerinde beğeneceğini düşünerek yapılış anlatımı ile modeli paylaştım fikir edinebilirsiniz.

Arkadaşlar bu mutlaka denemelisiniz diye bizlere hazırlayıp örnek anlatımını yapan şerife hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Bazen değişik modeller olur yapılış anlatımları güzel olmaz bazende bu modeller gibi tam detay anlatımlar var ben sizler için tam detay anlatımları seçip sunuyorum ki yapmak isteyen arkadaşlara ve model arayan arkadaşlara kolaylık olsun diye onun için buradayım sizlere en güzel modeller ve en yeni modellerden haberdar edeyim diye umarım siz sevgili örgü sevenlerde bu fikrime katılıp üye veya takip ediyorsunuz .

Bende bir örgü seven ve tüm el işleri ile uğraşan biri olarak şunu söylemek istedim ki fikriniz olsun örnekleri bu yalak veya hırka deyip orada kalmasın her yerde kullanmalısınız örgü ve el işlerinde değişik yerlerde kullanılıyor .

Mutlaka denemeniz gereken bu güzel örneği yapmak isteyen sevgili örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.