MENEKŞE ÇİÇEĞİ LİF MODELİN YAPILIŞINA BAKALIM MIMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere menekşe çiçeği lif modelinin yapılış detaylarını bahsedeceğim.

Yuvarlak lif çalışması Yıldız tekniği ve Fıstıklar dan oluşan bir lif modelini üstüne menekşe çiçeği yaparak harika bir görsel elde ettik.

Sizlerde bu lif modelini beğenip yapacak olursanız video anlatımına sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

           YUVARLAK MENEKŞE LİF MODELİN TARİFİ

Yuvarlak lif modeli olarak mı kullanmalıyız.

Menekşe çiçeği lif modelinin uzun lif çalışması yapabilirsiniz kese lif çalışması yapabilirsiniz ve hatta kar Elif’i olarak da yapabilirsiniz menekşe çiçeği oyalarda lif modellerinde ve Birçok yerde süsleme olarak kullandığımızı unutmayalım.

Bizlere bu güzel lif modelini bizlere yapılış detaylarını anlatan pembeli örgüleri buradan teşekkürlerimi iletirim.

Tarife olarak sizlere her ne kadar belirtip hem de yapılışı görseline bakıp yapmanız daha mantıklı buldu Metin video anlatımına sizlere paylaştım.

Değişik güzel çeyizlik lif modellerini bu güzel Menekşe çiçekli yuvarlak lif modeli gibi güzel modelleri düşünürseniz ve yapılış detaylarıyla anlatımını bakmak isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sayfama en güzel en yeni ve en değişik modelleri paylaştığımı düşünerek siz sevgili örgü sevenlerden yorumlarınızı beklerim.

Evet arkadaşlar bu güzel Menekşe lif modelini yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Sayfamızın Ve modelimizin sonuna gelerek sizleri video anlatımını izlemenizi davet ediyorum.

ÇOK SİPARİŞ ALACAK LİF MODELİN ANLATIMI OLAN VİDEO ANLATIM

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.