MENEKŞE BAHÇESİ KOLAY LİF MODELİN YAPILIŞ DETAYLARI ORGUTARİFLERİmenekşe lif modeli

Merhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere yine çok güzel birbirinden kolay menekşe lif modelinin yapılışından bahsedeceğim.

Yapılışı kolay olan Menekşe’ye görseli lif modelinin nasıl yapıldığını anlatan videoyu paylaşarak Sizlerde izleyip çok kolay çalışacağımızı düşünüyorum.

Menekşe lif modeli malzemeleri

LİF İPLER

Menekşe lif modeli için 3 renk lif ipi kullanıyoruz tığ ve ipleri kesmek için makas ımıza ihtiyacımız vardır.

Menekşe lif modeli tarifi.

Hayır işte olduğu gibi fıstık çalışması yaparak hepimize hazırlıyoruz Menekşe desene oluşturmak için ip renk geçişleri yaparak desenli mize hazırlıyoruz.

Her ne kadar sizlere tarifi belirten de görsel olarak bakıp videoyu anlatmana izlemek daha kolay ve daha rahat çalışacağımızı düşünerek sizleri video anlatımını izlemenizi tavsiye ediyorum.

menekşe lif model yapılış

Yine Değişik ve farklı tasarımlar lif modeli olarak bakmak isterseniz sayfamı ve kanalım olan orgu tariflerini ziyaret ederek birçok değişik modellere sahip olacaksınız.

Bu güzel Menekşe lif modeli yapım aşamasına tam detayı hazırlayıp anlatımını yapan lif Perisi Arzu Hanım’a buradan teşekkürlerimi iletirim.

Sevgili örgü sevenler bu güzel Menekşe lif modelini yapmak isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin video anlatımını izleyerek yapmak isteyen arkadaşlara iyi seyirler dilerim Sizlere video anlatımı olan videomuzu izlemeye davet ediyorum.

menekşe

Kaynak:Lif perisi arzu

Söz yazar orgutafleri.com

MENEKŞE LİF MODELİ VİDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.