MELEK KANADI ÖRGÜ ŞAL MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel bir tığ işi bir şal çalışmasını sizlere yapım aşaması olan video ile paylaşıp sizlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar motif ile trabzan çalışmasıyla çalışılan ve trabzan yapmak artık kolay olsa gerek örgü yapanlar için diye düşünerek sizlerde yapmak isterseniz ve yeni öğrenip de yapacaklara video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim ki sizlere kolay çalışabilesiniz  diye.

Bu çalışmalarda tığ işi olarak harika bir model elde edildi sizlerde değişik renkler ve ip olarak çalışabilirsiniz.

Bize bu güzel modelin çalışma tekniğini anlatan suzan hanıma buradan çok teşekkür ederim.

Hem modeli hemde anlatımı harika olduğunu düşünerek sizlere sundum.

Arkadaşlar yine değişik örnek olsun isterseniz kanalımdan ve sayfamdan bulabilirsiniz .

B u modeli yapmak isterseniz 3 yumak olarak kullanılıyor sizlerde 3 yumak alarak modele başlaya bilirsiniz bu yapılış video 2 video olarak çalışmış olup ilk videoyu sizlere paylaştım yine diğer video anlatımını sizlere paylaşacağım.

Diğer video için de çok yakin zaman da paylaşacağım çünkü çok uzun bir çalışma ve sizler bu video çalışmasını yapıncaya kadar diğer çalışmasını da paylaşıp bütün olarak sizlerde şalınızı bitirebilirsiniz.

Harika bir çalışma oldu bu modeli yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.