MARUL BOYUNLUK FULAR MODELİ İLE ANLATIMLI VİDEOSevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel yeni ve hem boyunluk olarak hemde fılar olarak kullanacağınız marullu örgü modeli ile anlatımlı videoyu siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Değişik görseli ile yapılışın anlatımından sizlere fikir olsun istedim çok değişik ve güzel bu örgü modeli değişik renklerle yaparak aksesuar olarak kullanabilirsiniz .

Marullu boyunluk olarak belki daha önce görmüş olabilirsiniz fakat bu modelde anlatımı adım adım çok güzel anlattığı için sizlere daha kolay öreceğinizi düşünerek sizlere paylaşayım istedim.

Bize bu güzel örgü marullu boyunluk modeli ile yapılış anlatımını yapan suzanın el işi dunyasına buradan teşekkürlerimi iletirim.

Ben modellerde en çok anlatımlara baktığım için güzel anlatımlardan sizlere sunayım istedim.

Arkadaşlar değişik görseli ile bu harika modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz .

Değişik modeller içinde sayfamı ziyaret ederek fikir edinebilirsiniz değişik görseller içinde yapılışları izleyerek yapmak isterseniz suzanın el işi dunyası youtube kanalından abone olarak diğer değişik modellerden de haberdar olabilirsiniz.

Sevgili örgü seven arkadaşlar bu güzel modeli yapacak olursanız video anlatımını izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünerek sizlere yeni tekniklerden öğrenmeniz adına  sunayım istedim çünkü bu videoda değişik örgü tekniği olduğunu düşünerek fikrimi söylemek istedim.

Marullu boyunluk yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

e

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.