MARS YILDIZI YUVARLAK LİF MODELİN YAPIM AŞAMASISevgili örgü sevenler yine çok kolay ve güzel bir lif model ile anlatımını sizlere sundum görseli harika olan bu model siz lif sevenlere fikir olsun istedim.

Mars yıldızı görünümlü lif modeli renkleri ile harika bir model olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir ve model olsun diye düşünerek paylaştım.

Değişik renkler olunca modellerde güzel görünür bu modeli bizlere hazırlayan ve yapılışında kolay olsun diye anlatımını yapan pembe hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Her ne kadar lif yapılışı aynı olsa da görsel olarak değişik oluyor izleyerek siz lif yapacaklara daha kolay olacaktır.

Çok sipariş olarak yapacağınız bir lif olduğunu düşünüyorum eğer sipariş olarak örüyor iseniz yapabilirsiniz hem kolay yuvarlak ve uzun olarak da yapabilirsiniz yada bir peçetelik olarak uyarlayabilirsiniz .

Arkadaşlar değişik lif modeli düşünecek olursanız sayfamda hepsi mevcut bakıp fikir edinerek modellere sahip olursunuz her zaman en güzel modellerden paylaştığımı düşünerek sizlere sunuyorum sizlerde yorumlarınızı beklerim şimdi bu mars yıldızı örgü lif modelini yapacak olan sevgili lif sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.