MANTI OLUR DA OYASI OLMAZ MI YAPILIŞINA BAKSevgili örgü sevenler bu sayfamda biraz tığ işi oyalardan bahsetmek istedim ve mantı modeli olan yazma oyası ile anlatımı sizlere paylaşmak fikir olsun istedim.

Bugün birkaç yapılışı olan mantı gibi katlanan bir modelden bahsetmek çok güzel bir oya olmasını düşünerek sizlere sunmak yapmanıza da yardımcı olacak videoyu sizlere paylaşmak istedim.

Arkadaşlar biraz örgü işinden bıkar gibi olduğunu düşünerek sizlere harika bir yazma oyasını sizlere paylaşmak ve örgüye ara vermenizi istedim.

Bir kaç çeşidi ile mantı modeli umarım sizde beğeneceksiniz ve benim yorumuma katılacaksınız.

El işinde biraz değişiklik yapmak size daha huzurlu el işleri yapmak için heves verecektir.

Bende el işi seven biri olarak değişik örgüler daha iyi performans oluyor diye düşünüyorum ve sizin de yapmanızı tavsiye ederim.

Çeyizlerde ve kendinize bu çok değişik görseller ile oyaları da yapacağınızı düşündüm ve yapılışı ile sizlere paylaştım.

Her renk yazmaya yapılan bu mantı model oyası sizinde dikkatinizi çekecektir.

Tomurcuk kısmına bir boncukla daha güzel olacağını değişiklik olsun diyorsanız denemelisin

Her zaman ki gibi evet renklerin uyumu çok önemli olduğunu unutmamalıyız.

Oya güzel renkler uyumsuz olunca hiç güzel görünmez ve modelin şekli değişir siz dikkat ederseniz renklere harika bir mantı model elde edeceksiniz.

Şimdi beğenen arkadaşlara kolay gelsin yapılışını izleyerek yapanlara da iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.