MANDALİNA DİLİMLİ ÇOK GÜZEL ÇOCUK YELEK MODELİN ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel mandalina dilimli bir örnekle devam ederek yapılışından bahsedeyim istedim.

Bir çocuk yelek olarak mandalina dilimler harika oldu sizlere de fikir olsun istedim yapım aşamasına izleyerek kolayca yapabilirsiniz .

Arkadaşlar bu mandalina örneği istediğiniz modele yaparak kendiniz de değişik görsel yapabilirsiniz nasıl mı hırka  düz yelek modele bere çalışarak bebek battaniyesi  yapabilirsiniz veya uyku tulum çalışabilirsiniz yani önemli olan örneği düzgün yapabilmek .

Sayfamda bir çok örnekli modeller var bu mandalina örneği uygulamak için modellere bakabilirsiniz sadece model düşünüp bu örneği uygulayarak değişil olur ve sizinde modeliniz olmuş olsun diye fikrimi söylemek istedim.

Kapşonlu hırka çalışarak harika olacaktır kabarık olması dikkat çekeceğini düşünüyorum bende bir örgü sever olarak kendim fikirlerimi sizlere paylaşmak istedim sizlere yeni fikirler sunmak için burada olduğumu unutmayın yine modellerden ve örneklerden yapamadığınız olursa yorumlardan bilgilendirmeniz yeterli olacaktır ve bende sizlere yardımcı olurum

 

Evet arkadaşlar modeli yapmanız için yapım aşaması olan video yapabilirsiniz ayretten yazarak sizlere bilgilendirmekten size izleyerek yapmanız mantıklı bularak izlemenizi öneririm.

Sevgili örgü sevenler bu güzel renkli mandalina dilimli çocuk yelek modelini yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.