LOHUSA PATİK İLE BAN DANA TUNUS İŞİ ÖRGÜ MODEL YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni tasarım olan lohusa örgü patik ile bant yapılışından bilgilendirmek istedim.

Tünüs işi olarak yapılan incili güzel bir patik oldu sizlerinde beğeneceğini düşünerek yapılışını anlatan video paylaştım sizlerde bu güzel anlatımı olan videoyu izleyerek daha kolay yapacağınızı düşünüyorum .

Her zaman bu tarifle ilgili bilgi verirken video izlemenizi tavsiye etmem bende bir örgü seven olarak izleyerek hem görsel bakıp hemde yapılışını anlayarak yapmak mantıklı bulduğum için izleyin derim.

Yapamaz olursanız yine yorum yazarak sizlere yardımcı olurum sizlere her zaman bu güzel modellere yardımcı olmak için burada olduğumu unutmayın.

Sayfama ve kanalıma en güzel değişik en yeni modellerden bilgilen,dırdığımı  düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

ÖRGÜ TUNUS İŞİ LOHUSA PATİK MODELİ
ÖRGÜ TUNUS İŞİ LOHUSA PATİK MODELİ

Arkadaşlar bu güzel patik çalışmasını her model gibi beğeneceğinizi umuyorum yine değişik patik çalışması ile görsel resimlerden fikir edinmek isterseniz sayfamda bir çok değişik örgüler mevcut bakıp fikir edinebilirsiniz.

Ban dana ile takım yapılışı harika oldu bant olarak tek de yapılabilir üstündeki çiçek modeli başka patikler de de kullanabilirsiniz yada çiçek motif olarak değişik motif kullanabilirsiniz bu tunus işi yapıldı sizler şiş veya tığ işi olarak bu görseli kullanıp değişik yapabilirsiniz model olarak çünkü harika oldu .

Sevgili örgü seven hanımlar bu güzel fikirli modeli, beğenip yapacak olan tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.