LAMBADA ÖRGÜ ETEK İLE BAKLAVA DESENLİ BAYAN BLUZ VİDEO ORGUTARİFLERİMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere Lambada örgü etek çalışması ile yazlık baklava deseni bluz modelinin yapılışı tekniklerinden bahsetmek istedim.

Etek modeli olarak ve Yazlık bluz olarak çalışacağımızı düşünüyorum arkadaşlar bu güzel modeli sahil gezmelerinde bikini üstlerinde kullanabileceğimiz çok güzel ve bir o kadar da kolay bir model olduğunu sizlere bahsetmek istedim.

 

Desen çalışmasında sadece şiş ve düz örgü  olarak çalıştım kaç ilmek yapmam gerekiyor sorunuza gelince herkesin çalışacağı beden farklı olduğu için sayı olarak vermek istemedim  sadece fikir olarak görselde gördüğünüz etek modelinin 2 yumak olarak bitirdiği mi bahsetmek isterim.

LAMBADA ETEK MODELİ
LAMBADA ETEK MODELİ

BAYAN BLUZ BAKLAVA DESEN ÇALIŞMASI TARİFİ

 

Ajurlu baklava deseni ölümü çalışırken eteğin üstüne Kombin olarak görselde sizlere bahsetmek için bu şekilde paylaşmak istedim.

Üstüne istediğiniz ajurlu bluz çalışmaları yapabilirsiniz eteği şiş ile Ördüğüm için üstünü de şiş örgü yapmak istedim.

Etek çalışması ve bluz çalışmasını aynı görsel olarak tığ işi de yapabilirsiniz.

Lambada etek model çalışması
Lambada etek model çalışması
Lambada etek ile bluz kombini
Lambada etek ile bluz kombini

Tığ işi olarak nasıl çalışabiliriz.

Arkadaşlar tığ işi olarak yine Trabzon çalışıp ajur yaptığımız yerde zincir çekerek aynı görseli yakalayabilirsiniz.

Üstüne baklava deseni yapmak isterseniz yine tığ işi olarak baklava desen çalışması kanalım olan orgu tarifleri’nde bulabilirsiniz.

Modelin Değişik olsun istersen yine kanalımı ziyaret ederek birçok ajurlu değişik örgü modelleri bulunmaktadır oradan Bekir edinip Sizlerde bu görselde gördüğünüz etek ve bluz çalışması gibi Sizler de yapabilirsiniz.

Ip konusuna gelince Evet arkadaşlar evde kal tüm Dünyam evde kal tüm Türkiye diyerek Hepimiz evde evlerde iz ve ip bulma sorunu yaşayabilirsiniz fakat elinizdeki ipler yazlık bir çalışmaya uyumluysa Sizlerde bu modeli çalışabilirsiniz ve hatta rengarenk yapabilirsiniz Ben sadece Bu modelin görsel olarak size göstermek istedim.

Umarım bu modeli mide diğer modeller gibi beğenip Sizlerde yapacaksınız tarif konusuna gelince videoyu sonuna kadar izleyip Sizlerde bu modeli çalışabilirsiniz yapmak isteyen tüm örgü sevenlere kolay gelsin.

Bu modelimizin de sonuna gelip biliyor musun izleyelim İyi seyirler

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.