LALE KESE LİF MODELİ İLE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler bu sayfama kese lale lif modeli ile anlatımla devam etmek istedim.

Çok güzel lale lif modeli diğer sayfamda kare olarak sizlere fikir olsun diye paylaşmıştım şimdi kese lif olarak sizlere sunayım istedim.

Çeyizlere yer verebilirsiniz kese lif olarak harika bir model renkler ile ilgili konuşmak gerekirse uyumu çok güzel görüntü tıpkı lale görünüşü lale buketi gibi sizlerde yapmak isterseniz eğer yapılış anlatımını izleyerek çok kolay yapacağınızı düşünüyorum çünkü anlatımı adım adım anlatan biz örgü sevenler için bu güzel modeli sunan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim değişik modeller için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Çok güzel anlatımla değişik lif modellere sayfamdan bakarak fikir edinebilirsiniz anlatımlar için her zaman değişik örgü teknikler için izlemenizi tavsiye ederim.

Bu güzel modellerden yapıp satış yapabilir evinize katkıda bulunabilirsiniz örgü seven arkadaşlar bu lif modeller den yapıp satabilirsiniz diğer örgü modelleri de yaparak bir çok teknikler öğrenebilirsiniz hediye yaparak çeyizler için verebilirsiniz yanı demem şu ki örgü sevenler örgü yaparak kazaç sağlayabilirsiniz .

Arkadaşlar bu fikrimi umarım sizlerde beğeneceksiniz şimdi bu güzel lale kese lif modelini yapmak isteyen örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.