KUŞ GÖZÜ ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ TEKNİĞİSevgili örgü sevenler bugün sizlere yeni ve çok kullanacağınız bir örnek anlatımıyla sayfama sundum diğer modelin yani ana yüreğinin arasında olan kuş gözü örgü örneğini sizler de yapmanıza yardımcı olmak istedim ve yapılışını anlatan bir video hazırlayıp paylaştım umarım sizlerde bu güzel kullanışlı örgü örneğini beğeneksınız.

Ana yüreği örgü modelin arasında bu kuş gözü model harika olduğunu düşünerek ve sizlerde yapmak isterseniz hem diğer modelin arasına kullanmanız için hemde sadece bu örneğini kullanarak değişik örgüler öreceğinizi düşünerek her ikisini de paylaştım ki siz örgü sevenlere fikir olsun diye .

Arkadaşlar değişik ve güzel modeller sunduğumu düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı beklerim kanalıma ve sayfama bakarak çok güzel örneklerden sahip olursunuz .

Bundan sonra da her zaman sayfamda sizlere değişik ve hiç bir yerde göremiyeceğiniz örgü modelleri sizlere paylaşacağım sizlerde takip ederseniz haberdar olursunuz.

Değişik modellerden bakıp fikir olsun derseniz de sayfamda her örgü ve el işleri mevcut fikir oluşturabilirsiniz

Bu güzel modellerden bahsetmek istersek ben hiç bir zaman marka olarak sizlere paylaşmak istemem çünkü örgü ve el işlerde istediğimiz ipler ile yapıldığını sizlere söylemek istedim şu marka ile yapıldı diye hiç bir şey yok isteyen her marka ile yapabilir sadece örgü ve el işlerinde yapılış tekniği öğrenmek öğrenmek içinde anlatımlı videoyu izlemektir.

Örgülerde sayı almak sadece örneğin sayısı ve katlarına dikkat edilir yapacağın her ne olursa da ölçerek küçük bir deneme işinle ölçerek kaç sayı yapacağını çok daha bulacaksınız benim tekniğim bu ve hiç yanılmaz istediğim ölçüde sayımı da buluyorum şimdi yapmak isterseniz bu kuş gözü örgü modelini sizlere keyifli örmeler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.