KUMAŞLA BİRLEŞEN EL İŞİ ÇOCUK ELBİSE MODELLER VE ANLATIMSevgili arkadaşlar bu sayfamda sizlerin de dikkatini  çekecek çok güzel çocuk elbise modeli ve anlatımlarım la yeni sayfamda sizlere sunmak istedim.

Merhaba arkadaşlar yaz geldi, örgü örmek sizi sıka bilir ben de düşündüm ki size daha basit ama çok şık ve güzel bir elbise yapalım.

Çocuklarımız bizim için çok değerli,bende onlara el emeğimiz ile elbise yapmanız için modeller sundum.

Sizlerde bilirsiniz yazın örgü biraz zor terlediğimiz için ama daha kolay olsun diye bende kumaşla birleşen elbiseler yapmak istedim

.Sevgili örgü sevenler ve okuyucularım .sizlere bu kolay modelde yardımcı olmamın nedeni.şu ki çok güzel şık vede çabuk yapılan sıkılmadan yapmanız için çünkü yaz geldi artık sıcak günler var .kumaş kullanarak örgü örmemizi  kısaltıp

daha çabuk bitirmek ,ve çocuklarımıza bu yazın giydirmek için sizinle fikirlerimi ve anlatımlı videolarımı  paylaşmak istedim size kolay gelsin anlatımları dinleyen arkadaşlara da  iyi seyirler dilerim.

 

 

 

 

 

Arkadaşlar ister komple örersiniz isterse kumaşa birleştirerek kumaşla da çok şık duruyor .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.