KOPARMADAN MOTİF EKLEMELİ LİF MODELİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler değişik bir lif yapım aşamasından bahsetmek istedim hiç koparmadan motif eklemek isterseniz yapım aşamasını izleyerek yapabilirsiniz.

BU motif ekleme modelini yapan ve yapılışında kolay olsun diye anlatımlı video hazırlayan lif perisi arzu hanıma buradan çok teşekkür ederim.

Görsel olarak harika bir lif modeli fakat sizler bu modeli mutfak peçete olarak veya bir peçetelik yapabilirsiniz harika görseli var değişiklik yapıp bebek battaniye olarak da yapılır puf idik olur .

Sizler belki bu li,f model olarak bakıyor olabilirsiniz fakat değişik yerlerde kullanmak lazım her zaman bahsederim değişiklik sizin elinizde diye evet siz görmek istediğiniz yerde bu model olur bende bu lif modelin bir çok yerde kullanılır diye düşünerek fikrimi siz örgü sevenlere paylaşmak istedim tabi ki yine sizin kararınız ne yapmak isterseniz fakat bu benim fikrim .

 

Arkadaşlar en güzel modelleri sunduğumu düşünerek sizlerde yorumlarınızı beklerim sayfamda değişik modeller var bakıp fikir edine bilirsiniz.

Kopartmadan yapılan bu motifli lif yapılışını izleyerek kolayca sizlerde tekniğini öğrenebilirsiniz şimdi bu güzel lif modeli yapmak isteyen sevgili örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.