KAPŞONLU CEKET HIRKA YAPILIŞ ANLATIMLASevgili örgü sevenler bu gün sizlere çok güzel ve değişi bir örgü hırka veya ceket olarak yapılışı ile sizlere paylaştım.

Evet arkadaşlar her iki yönü kullanılan çok güzel çocuk ceket ile ilgili bir modeli sizlere paylaşıp yapımı için anlatımı olan videoyu sizlere sundum.

Örneği çıkarmak için videoyu izleyerek yapabilirsiniz çok da kolay bir örgü modeli çocuklara kapşonlu olarak harika bir görsel olacaktır.

Arkadaşlar örneklerin sayı veya tarifleri sizlere vermememin nedeni sizi kullanacağınız ip ve şiştir birde sizi elinizin ayarı farklı olabilir ve verdiğim beden sayısı uymaz size bu modelleri verirken size sadece örnek nasıl yapılır diye bakarak yapmanız içindir siz kendiniz istediğiniz veya yapacağınız kişiye göre beden sayısını yapın .

Arkadaşlar her zaman söylerim sizler bu örnek olarak bakın siz örmek istediğiniz yerde bu örgü modeller güzel olacaktır diye.

Bu model boyundan başlar ucuna doğru devam eder uzunluğu kendin istediğin kadar yapabilirsiniz bu ceket için doksan ilmek ile başlanıyor bu model dört numara şişle yapılmış sizlerde ipinizi ve şişınız oyni ise ve bu ceket kadar büyüklükte yapacak iseniz sayısına bakarak yapabilirsiniz biraz buyuk yapacak iseniz sayısını artırarak yapacaksınız Çok güzel ve kolay bir modeli size paylaştım umarım beğeneceksiniz yapmak isterseniz izlemenizi öneririm şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.