KALPLI TUNUS İŞİ BOYUNDAN BAŞLAMALI VE ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel tunus işi bir çocuk yelek modelin anlatımından fikir vereyim istedim.

Sizlerinde beğeneceği çocuklar için çok güzel kalplı bir örgü modelinden sizlere bahsedeyim istedim her yaşa yapılabilen bir örgü tekniği tunus işi bu tunus işi ile bir çok örnek ve modelden diğer sayfamda paylaşmıştım diğer değişik modeller için sayfamdan fikir alabilirsiniz .

Arkadaşlar tunus işi öğrenip her yerde tığ işi veya şiş işi gibi her yerde kullanılarak yapılabilir her zaman dediğim gibi yine söylemek istedim siz örgü sevenler her işi yapmak için teknik öğrenmek bu teknik öğrene bilmek içinde anlatımlı videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

İki renkli  bu kalplı çocuk yeleği gibi sizlerde yapabilirsiniz yada değişik örnek ile tunus işi yapabilirsiniz sadece tunus işi nasıl yapılır diye öğrenmek yapmak için.

Değişik görseller ve modeller den haberdar olmak isterseniz takip etmenizi tavsiye ederim.

Umarım sizlerde beğeneceksiniz bu modelleri sizlere fikir olsun istedim.

Daha önce ki sayfamda tunus işi patik modelleri de paylaştım üzerinde ki nakıştan bilgi edine bilirsiniz .

Boyundan başlamalı kalplı tunus işi yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin .

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.