KALBİMDEKİ ÇİÇEK BAHÇESİ LİF MODELİN ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün yine çok güzel ve yeni bir lif örgü model ile yapılışını sizlere paylaşmak istedim.

Evet arkadaşlar çok değişik ve güzel uzun bir lif modeli sizlere fikir olsun istedim ve yapılışını izleyerek yaparsanız daha kolay örgü yaparsınız diye düşünüyorum ve sizlere tavsiye ediyorum.

Kat kat yapılmış olan kareler görünümlü lif örgüsü çok güzel olduğunu düşünerek sizlere fikir vereyim istedim .

Sizler daha değişik renkler ile de yapabilirsiniz yada çiçekleri farklı olarak uygulaya bilirsiniz eğer bu modellere biraz görsel bakarsanız değişiklik için kendinizde uygulayabilirsiniz kendi modeliniz olur .

Arkadaşlar bu lif modeli tasarımını ve yapılışını anlatan pembeli örgülere buradan teşekkür ederim.

Hem modeller çok güzel hem anlatımlar sizinde yapmanızı tavsiye ederim fikir olsun renkler için bu renklerin uyumu da çok güzel görsel olarak bakınca kat kat gösteren örgü lif modeli de güzel.

Arkadaşlar eğer takıp etmiyorsan yeni ve en güzel örgü el işleri modeller ve örnekler bulmanıza yardımcı olmam için üye veya takıp etmenizi tavsiye ederim.

Umarım sizler de bu çok güzel örgü lifi beğeneceksiniz yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi izlemeler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.