KABARTMALI BAŞAK BAYAN ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEOKabartmalı örgü bayan yelek modeli
Kabartmalı örgü bayan yelek modeli

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel ve kolay kabartmalı başak bayan örgü modelin yapılışın dan bahsedelim istedim.

Yapılışı iki sıradan oluşan bu güzel modeli sizlere fikir olsun yapılışında kolay olsun diye video anlatımını yaparak paylaştım.

kabartmalı başak bayan örgü modelin tarifi

KABARTMALI ÖRGÜ BAŞAK MODELİN YAPILIŞI

İki şiş ile yapılan bu modeli nasıl yaparız sorunuza gelince evet yapılışı kolay bir model nasıl çalıştık.

Başlama tekniği isteğe bağlı fakat bu modele en uygun olan başlama tekniği haroşa olarak yaparsanız daha güzel olacaktır.

Örneğimiz 5 ve katlarından oluşur yapılışında kenar 2 ilmek ters örüyoruz ve 5 ilmek için de 1 düz örüyoruz 3 birden toplayıp 3 ilmek çıkarıyoruz ve 1 düz daha ilmek örüp 2 ters örüyoruz bu şekilde devam ediyoruz arka yüzüne gelince  2 ilmek düz örüp ilk ilmek tersten çapraz yapıyoruz ve 2 ters ilmekten sonra yıne çapraz yapıp örüyoruz

Modelimiz bu kadar fakat her nekadar tarif olarak tarif versemde  de yapılış anlatımlı video izleyerek yapmanızı öneririm.

KABARTMALI BAŞAK MODELİ

Başak örgü örnek olarak bu modellere benzer bir çok örnek sayfamda da bulabilirsiniz fakat bu farklı bir başak örneği olduğunu düşünerek ve çok amaçlı kullanılacağını düşünüp sizlere sundum.

Bu model ,ile neler yaparız sorunuza gelince evet ne yapabiliriz .

Bayan yelek, hırka,şapka,atkı,patik desen olarak.bandana,bebek örgüler de,kazak kollarına veya ön kısmına yani görmek istediğimiz her yerde güzel olacaktır .

BAŞAK MODEL YAPILIŞI

Evet arkadaşlar bu güzel modelin de tarif olarak sonuna geldık ve diğer güzel modeller için takip etmenizi öneririm ve yine yapamaz olur takılırsanız yorumlardan bildirip yardımcı olurum şimdiden kolay gelsin sizleri bu güzel modelin yapılış anlatımı olan video izlemeye davet ediyorum iyi seyirler.

KABARTMALI  BAŞAK BAYAN ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞ ANLATIMLI VİDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.