İKİ ŞİŞ ÖRGÜ SELANİK ÖRNEĞİ İLE YÜZ MASKE YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel kullanışlı ve kendim kullanarak sizlere  de önereceğim iki şiş ile selanik örgü modelli yüz maske yapılışını sizlere hazırladım ve sundum.

Evet arkadaşlar yüz maskesi olarak sağlıklı olsun ve yıkayıp sürekli kullanacağımız bir çalışmayı sizlere sunmak fikir olsun istedim.

 

ÖRGÜ MASKE
ÖRGÜ MASKE

Kendime yaptığım ve ben de bahar alerji si var ve maskesiz çıkamıyorum bu maskenin sayesinde sayesinde hem mikroplardan hemde polenlerden beni koruduğunu söylemek istedim bu maske çalışmasında şu aklıma geldi ve bende fikrimi sizlere paylaşmak istedim.

Bebeklerde kışın boyunluk veya atkı takarız kış soğuktan koruyalım diye bu yüz maske çocuklar için de çok güzel olur sadece yüzü koruyacak ve soğuk hava almayacak daha rahat kullanırız diye düşünüyorum .

Evet nerede yani sadece yüz maskemi kullanmak gerek diye düşünürseniz evet yüz maske ile boyunluk olarak kullanabiliriz bebeklere ve kendimize biraz üzerine şirin olsun diye süsleyerek daha şirin görsel yapabiliriz ben kendim bu şekil kullanıyorum .

Kendi maskeni kendin yapabilirsiniz bir önceki sayfama tığ işi maske paylaştım diğer modeller için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır .

arkadaşlar bu güzel yüz maskeye içine peçete veya gazlı bez olarak kullanılır ki yüzümüz buhardan esir kalmasın en azın da peçete çıkarıp değiştirebilelim.

Bu maske ömürlük olarak kullanabiliriz yıka kullan birde lif ipi ile yapılınca ip daha kolay kuruyor ve terletme yapmıyor kendim kullandığım için sizlere net bilgi olarak paylaşıyorum .

Sevgili örgü sevenler umarım bu güzel kullanışlı yüz maskeyi de beğenip diğer modeller gibi yapmak istersiniz yapacak olursanız hem selanik örnek olarak öğrenme şansınız olacak hem kendine maske yapacaksınız şimdiden beğenip yapacak olan örgü sevenlere kolay gelsin.

KAYNAK:orgutarifleri kanalına ait

Makale yazar : orgutarifleri.com 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.