İKİ ŞİŞ İLE BAYAN YELEK MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI ORGUTARİFLERİGül dikensiz bayan yelek örgü modelsiz olmaz

Sevgili örgü sevenler yine çok güzel ve yapılışı kolay bayan yelek modeli iki şiş ile bayan yelek modelin yapılış anlatımı orgutarifleri yapılışı olan video paylaştı.

Yapılışı kolay bir ajurlu yelek modeli sizlere fikir olsun istedim ve açıklaması olan video izleyerek bu güzel modeli sizlerde yapacağınızı umuyorum.

BAYAN YELEK MODELİN MALZEMELERİ.

Bayan yelek modelin yapılışı

 

İki şiş ipin kalınlığına göre şiş bu model 5 no şiş kullanılmış ve sayısına gelince 2 +1 olarak örgü yapılır.

GÜL DİKENSİZ ÖRGÜ YELEK MODELSİZ OLMAZ YAPILIŞ TARİFİ.

Yelek örgü modeli

Başlama tekniği istediğiniz gibi yaparak yapabilirsiniz bu modeli 2 düz 1 ters olarak başlayarak örgü yapılır ve 5 sıra ördükten sonra ilmek uzatarak örülür her ne kadar tarif versem de sizleri video anlatımını ,izleyerek daha kolay çalışacağınızı umarak tavsiye ederim.

Görsel bakıp örgü yapmak daha kolay olacağını düşünerek video izlemeye öneririm.

Evet arkadaşlar bu güzel modeli yelek çalışması olarak sizlere belirttim fakat istediğiniz örgü olarak yapacağınız bir model yelek,hırka,kazak,şapka,ve atkı gibi bir çok yerde kullanabilirsiniz.

Ajurlu örgü modeli

Bu modele benzer tığ işi olarak bir önceki sayfamda paylaştım isterseniz tığ işi olarak çalışın isterseniz bu güzel modeli çalışın kanalımda değişik modellerden de fikir edinebilirsiniz yapmanız gereken kanalıma abone olmanız ve sayfamı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel ajurlu modeli ben beğenerek çalıştım ve arkasında yine çok güzel modellerden sizleri haberdar ederek yeni modellerden fikir edinebilirsiniz.

Bayan yelek modelin yapılışı

Bu güzel modeli umarım sizlerde beğenecek ve yapacaksınız yapmak isteyen tüm örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.