İki renkli öpücük modeli yapılışıÇocuklar için değişik ve güzel iki renkli bir örgü modeli olan öpücüklü örgü desenli bir modeli sizlere paylaşmak istedim

Değişik ve çok kolay bir örgü modeli çocuklarında hoşuna gidecek desen olduğunu düşündüm ve yapılış anlatımlı videoyu sizlere sundum.

Öpücüklü örgü modeli iki renkle ve bu beyaz kırmızı renkle oluşu dikkatimi çekti özellikle kız çocukların hırka veya yelek örgü modelinde çok güzel olacağını düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Kız çocuklar dikkat çekici bir giysi olunca daha severek giyerler bu güzel bir örgü olacağını düşünerek sizlere sunayım istedim umarım sizlerde kız çocuklara yapacaksınız .

Arkadaşlar ben yeni ve güzel modelleri sizlere sunduğumu düşünüyorum sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Daha farklı bir model isterseniz sayfamı ziyaret ederek istediğiniz modeli bulacağınızı düşünüyorum.

Bu model belki yeni değil fakat yeni öğrenenler için çok kolay ve güzel bir örnek olduğunu düşünerek paylaştım bazen basit örnekler daha güzel oluyor .

Günümüzde yeni örgü modeli diye hiç bir şey yok sadece değişiklik yaparak modeller sunulmakta yeni tasarım olarak şişle yapılan örgü tığ işi ile değerlendirilmiş olduğunu düşünüyorum sizlerde fikirlerime katılacağınızı düşünüyorum.

Evet arkadaşlar bu güzel öpücüklü örgü modeli kızlarınıza yapacak olursanız şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.