İKİ OYA BİR ARADA GÖRSELLER VE ANLATIMsevgili örgü severler bu sayfamda size mekik oyaları ve anlatımları sizinle paylaşmak istedim.

Bunun için yapmanız gerekenler le ilgili bilgi sunacağım,size videoyu anlatımını izlemenizi tavsiye ederim çünkü yapım aşamalı olduğu için daha fazla bilgi alın istedim.

sevgili örgü severler bu aşamada size gerekli olan renkli ipler ,tığ, mekik,ve yapmak istediğiniz ne varsa ben bugün tülbent oyası olarak size bahsetmek isterim .

Sizler bunu daha değişik yerde yani havlu kenarında ,veya iğne oyasının ucuna değişik olarak  mekik motifler yaparak tığ oya ucuna yine küçük motifler yaparak değişik model sergileye bilirsiniz .

Size tavsiyem oyalar her yerde kullanıla bilir olması ,ve yapım aşamasında anlatımlı videoyu izlemenizi her zaman size tavsiyemdir.

Sevgili arkadaşlar ,benim size görsel olarak paylaştığım bu modelleri umarım beğenerek yapa bilmeniz için fikir vere bilmişimdir şimdiden size kolay gelsin

Diğer sayfalarımda  istediğiniz modeller  de bulacağınızı düşünüyorum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.