İĞNE OYASINI ARATMAYACAK TÜLBENT OYASI YAPILIŞ VİDEOSevgili oya sevenler yine çok güzel iğne oyasını aratmayacak tığ oya modelini sizlere sundum ve yapılış sorunuza gelince video anlatımını paylaştım.

Yeni bir oya modeli yapılış içinde kolay çalışacağınız bir video paylaştım sizlerde izleyerek kolayca yapacağınızı umarım.

İğne oyasını seviyor fakat yapamayan arkadaşlara bu güzel tığ oyasını öneririm ben her zaman bahsederim ya model bir yerde kalmasın işte kanıtı iğne oyasından uyarlama bir tığ oyası sizlerde istediğiniz renkler ile çalışarak güzel modele sahip olursunuz.

YAZMA ÇİÇEKLER İLE OYA UYUMU DİKKAT EDELİM

İğne oyayı tığ oyasını tığ oyayı da iğne oyasına çevirebilirsiniz buna benzer modeller yine bir önceki oya modeller olarak sayfamda paylaştım sayfamı ziyaret ederek değişik oya modellerde bulabilirsiniz tüm dünya evde kal diyerek sıkılan arkadaşlar bu güzel modeller sizin sıkıntınızı azaltacağını düşünüyorum.

Arkadaşlar oya hanım ipin numaralarını verdi fakat aynı numara bulamaya bilirsiniz veya elinizde ki ipler ile de çalışabilirsiniz elinizde ip az yetmez diye düşünecek olursanız örnek çalışması yapıp ip aldığınızda ve yazma uygun ipler ile çalışabilirsiniz .

Oya yapan arkadaşların elinde illa ki ip bulunur diye düşünerek bu güzel modelleri sizlere fikir olsun diye paylaşıyorum umarım sizlerde bu modelleri beğeniyorsunuz bende sizlerde yorumlarınızı beklerim.

Sevgili oya sevenler bu güzel yazma oya fikirlerin de sonuna geldik sizleri tarif olarak video izlemenizi tavsiye ederim iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.