İĞNE OYA MODELLERİ TIKLA GÖR 25 ADETMerhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni modeller ve birden çok 25 adet iğne oya modelleri sizlere paylaşmak istedim.

Bu modeller birer küçük motif halinde sizlere iğne oya model olarak paylaşmak sizlere fikir olsun istedim.

sevgili orgu sevenler bu iğne oyası  değişik yerde kullana biliriz havlu ucuna flor ucuna harika olur yada yazma ucuna bir peçete yapılışına küpe kolye ucuna yani görmek istediğimiz her yerde kullana biliriz

Bir önceki sayfamı takip eden arkadaşlar bilir oyalarda takı olarak modeller de paylaşmıştım bir önceki sayfamdan bulabilirsiniz.

Bu çok güzel modelleri sizlere sunmak bir ayrıcalık umarım ki sizlerde beğeniyorsunuz eğer beğenen varsa yorum atabilirsiniz.

İğne oyası biraz zor ama eli alışık olanlar için kolay olsa gerek diye düşünüyorum tığ işi bilen arkadaşlar bir daha ki sayfama da tığ oyaların modellerini böyle toplu halde paylaşacağım.

Siz orgu sevenler el işi yapmak sizden modeller benden olsun yapmak isteyen arkadaşlara da kolay gelsin diliyorum.

Arkadaşlar iğne oya yapılışın videosunu paylaşmadım daha önceki sayfalarda yeni öğrenenler için ve yeni modeller için videolar var bakabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.