İĞNE OYA İLE HAVLU KENAR MODELLERİ YAPILIŞINI GÖRELİMSevgili hanımlar iğne oya havlu modelleri sizlere yapılışı ile en güzel modellerden paylaşmak istedim.

Kışın biz hanımlar hem vakit geçirir hem çeyiz hazırlarız bende sizlere en güzel ve havlumuzu süsleyecek modellerden sizlere sunayım istedim.

İğne oyası her yerde en güzeli en şık bir model olduğunu unutmayalım.

Yapmak bilmiyorsanız ben her zaman yapılışını sizlere video olarak ta paylaşıyorum.

İğne oyası ile bir çok değişik şeylerde yapıldığını unutmayın .

Tespih ucu.peçetelerde,yazma oyası,mevlüt örtüsü,dantel yaka,iğnelik,pike,salon takımı,halay mendili gibi bir çok yerde iğne oyası kullanılır ben şimdi ki sayfaya sadece havlu kenarı olarak paylaşıyorum .

İlerleyen zamanlarda takip ederseniz değişik görsel ile iğne oyalardan paylaşacağım.

Siz örgü sevenler çeyiz zamanı şimdi kışın çeyizler hazırlanırken bende sizlere modeller sunayım fikir olsun istedim.

Arkadaşlar aslında modeller hepsi bir birine benzer sadece yapılış şekli ayrı.

Tığ işine benzer modellerde var sizlerde bakınca fark edeceksiniz  ben her zaman bahsederim model bir yerde kalmamalı diye   tığ işi havlu kenar modellere de bakın benziyor danteller de benzer yani iğne oyasını bilmemek bu model senin olmayacak anlamına gelmiyor.

İğne oyasını bilmiyorsan dantel yap tığ işi  yada iğne oyası gibi zarif olsun diyorsan iğne oya yapılışı olan videoyu izle sizlerde öğrene bilirsiniz .

İğne oya sevenler yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin bilmeyen ve öğrenmek isteyen arkadaşlara da videoyu izleyerek yapabilir iyi seyirler.

papatyalı havlu dantel modellerde var tığ işi olarak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.