HERCAİ LİF MODELİN YAPILIŞI İLE ANLATIMLI VİDEOSevgili lif severler yine çok güzel değişik tam çeyizlik olacak bir lif modelin görselini ile yapılışını anlatan bir video paylaşarak siz örgü ile el işi sevenlere fikir olsun istedim.

Arkadaşlar yine çok güzel bir lif modelden bahsederek sizlere model konusunda yardımcı olayım istedim ve yapmak isteyenlere kolay olsun diye yapılışını anlatan bir video paylaştım.

Her zaman değişik ve sıparışla çalışan arkadaşlara kolaylık olsun çok sipariş alacakları modellerden paylaştığımı düşünerek sizlere fikir vermek istedim .

Evet arkadaşlar yaz geldi düğünler başladı eğer çeyiz,leriniz de bunun gibi güzel lif modelleriniz yoksa yapmanız için hem kolay hem gösterişli hemde kısa surede öreceğiniz bir model olduğunu düşünerek sizlere paylaşmak istedim.

Değişik modellerden de bilgilenmek isterseniz sayfamda her modelin olduğunu düşünerek sizlere sayfamı ziyaret etmenizi öneririm.

BU GÜZEL ÖRNEĞİ YAPACAK OLAN SEVGİLİ LİF SEVENLERE ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.