HAZIR TABANLIKLA İLK ADIM BEBEK BOT YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler yine çok güzel bebek patiği olarak hazırladığım bir çalışma ile sizlere sunayım istedim.

Tığ işi ile çalışarak hazır taban kullanılan bu güzel süslemeli bir bebek ilk adim bot olarak yapılış anlatımını paylaştım.

Rengiyle harika bir bot çalışması değişik iki iple beyaz ip kuzu ipi olarak sizlerde bu ilk adim bot çalışabilirsiniz kışın bebeklerde en çok kullanılan yürüme bot patik çok güzel ve çok kullanışlı olduğunu bildiğim için siz örgü sevenlere de fikir olsun diye paylaştım.

Arkadaşlar tığ işi olarak değişik desen verilişi harika oldu bence büyük patik de çalışabilirsiniz kendinize de çok güzel olur .

Süsleme olarak bu çalışmada hazır çiçekler kullanıldı sizler çiçek model yapılışları bakacak olursanız sayfamda bir çok model mevcut bakıp fikir edinerek kendi süsleme yaparak yada bir ponpon kullanarak da yapabilirsiniz.

Bu patik çalışma modeli ile hazır tabanlık yerine yine taban çalışması sayfamdan bakarak yapabilirsiniz isterseniz tabanlık hazır alın isterseniz tabanı kendiniz örün her ikisi de güzel olur .

Değişik çalışması olan bu modeli nasıl yaparız sorunuza cevabım video anlatımını paylaştım sonuna kadar izleyerek tam detay olarak yapacağınızı düşünüyorum sadece kuzu ip ile çiçek veya ponpon yaparak harika olacaktır birde bir sıra beyaz ip ile trabzan veya sık iğne ile taban kenar çalışılırsa harika olacaktır .

Bu güzel bot patik çalışmasını beğenip yapacak örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.