HAVLU KENAR ÖRNEKLERİ TIKLA GÖRMerhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni model havlu kenar örnekleri paylaşacağım .

Sizlere en beğendiğim bu modelleri sizlere havlu modeli olarak paylaştım fakat ben bu modellerden dantel pikede sizlere fikir olsun isterim.

Sevgili orgu seven arkadaşlar bu modellerde her zaman bahsederim bir örnek sadecece gördüğünüz model olarak bırakmayalım modeller her yerde kullanalım nasıl mı dantel yapabiliriz motifler ise sehpa olur peçete olur masa olur vs yapabiliriz .

Daha önceki modellerde de sizlere söylemiştim takip eden arkadaşlar bilirsiniz ben modeli gördüğümüz görsellerde sadece kalmasın sizlerinde bir modeliniz olsun .

Çeyizlik havlu deriz aslında bizlerde kendimiz kullanabilir olmamız lazım her model çeyiz değildir .

Ama tabi ki bizler kullanmaktansa çeyizlerde kullanmak daha iyi deriz sevgili hanımlar bu modellerde eskiden yumaklar pamuklu idi şimdi ise floş ip ütü istemediği için kullanması daha kolay ben normal danteller de de peçetelerde de floş ip kullanmak daha güzel olduğunu gördüm ve kullanıyorum .

Sizlerde dantel yapan arkadaşlar floş ip tavsiye ederim çok güzel ve kullanışı çok kolay istediğiniz renklerde var oyalarda dantelde havluda kullanmanızı tavsiye ederim sizlere fikir olsun istedim.

Bazen her modeli yani iğne oya bilmeyiz bende iğne oyasına benzer danteller ve havlu tülbent oyaları sizlerinde iğne oya görünümlü havlu kenar’iniz olsun istedim .

Yapacak olan arkadaşlar bu modellerde yapılışını paylaşmadım çünkü herkes dantel yapılışını biliyor diye düşündüm ama eğer bilmiyor iseniz daha önceki sayfam havlu kenarı örneklerde dantel yapılışı var bulabilirsiniz .

YAPACAK OLAN ARKADAŞLAR EĞER YAPMAK İSTİYOR VE YAPAMADINIZ SİZLERE YARDIMCI OLURUM YAPACAK OLAN ARKADAŞLARA KOLAY GELSİN.

Arkadaşlar bu model iğne oyası fakat sizler sıkı iğne tığ iğ ile bu modeli tığla da yapabilirsiniz eğer iğne oyasını bilmiyorsan iğne oya modelsiz kalma diye fikir amaçlı sizlere söylemek istedim kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.