HASIR GÖRÜNÜMLÜ KALP MODELİ LİF İLE YAPILIŞ VİDEOSevgili örgü sevenler çok güzel hasır örgü gibi ve kalp modelli bu lif örgü yapılışıyla sizlere paylaşayım istedim.

Belki daha önce bu güzel lif modelini görmüş olabilirsiniz çünkü diğer sayfalarda var olan bir model bende beni takip eden sevgili örgü sevenlere yapılışı ile görsel olan bu güzel modeli sunayım yaza çeyiz için hazırlamak istersiniz diye düşündüm ben bu modeli çok beğendiğim için ve değişik görsel olarak buldum ve sizlere de fikir olsun istedim.

Bu güzel modeli tasarlayan ve kalay yapmanız için güzel anlatımıyla sunan pembeli örgülere buradan teşekkürlerimi iletirim.

Yaz aylarında düğün dernek derken çeyizler hazır olması gerek diye bende bu aylar tam çeyiz yapma ayları olduğunu düşünerek bir çok çeyizler için değişik modelleri paylaştım sizlerde umarım beğeniyorsunuz .

Değişik örgü el işlerine bakmak fikir almak isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır eğer değişik ve güzel yeni modellerden de haberdar olmak isterseniz takip ederek haberdar olursunuz üye ve takip etmenizi öneririm.

Renkleri ile harika bu hasır görünümlü kalp lif modelini gelinlik kızlara çeyizlerinde yer alarak harika gösterişli bir çeyiz sandığınız olur.

Bu güzel kolay lif modelini yapacak olan tığ işi sevenlere şimdiden kolay gelsin.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.