HARUŞE ÇAMLAR ÖRGÜ MODELİ ÇOK AMAÇLI ÖRNEK ANLATIMLASevgili örgü sevenler bir çok yerde kullanarak örgü olarak kullanacağınız bir örgü örneği olan haruşelı çamlar model anlatımla sizlere paylaşmak istedim.

Yelek hırka ve örgüde nerede görmek isterseniz yapabileceğiniz çok güzel bir örnek olduğunu düşünerek siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Büyüklere için harika yelek modeli olarak yapabilirsiniz robalı örgü yelek çocuklara yapabilirsiniz çok değişik ve güzel bir örnek yapılışına gelince siz örgü sevenler video anlatımını izleyerek yapılış tekniğini alabilirsiniz tekniğini öğrendikten sonra yapacağınız örgüye kendinize göre sayı yapıp uygulayarak harikalar yaratabilirsiniz.

Arkadaşlar yapılış tekniği küçük bir ilmeklerle başlayarak önce örnek yapınca kolay olur .

Haroşelı çamlar örgü modeli görseli kadar yapılışı da çok güzel yapmanızı kolaylaştıran videoyu izleyerek yapacağınızı düşünüyorum.

Evet arkadaşlar sizler de böyle güzel değişik örneklerden haberdar olmak isterseniz takıp etmeyi unutmayın .

Yeni ve güzel modeller sunduğumu düşünüyorum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim .

Arkadaşlar altına lastik yapmadan dilimler oluşan bu güzel modeli umarım beğeneceksiniz çok değişik ve güzel bir örnek sizlere de fikir olsun yapmak istediğiniz her ne olursa olsun uyumlu bir örgü örneği olduğunu düşünerek sizlere paylaşmak istedim.

Adım adım yapılışını anlatan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Yapmak isteyen örgü seven arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.