HANGİ YÜZÜNÜ KULLANSAM DİYE DÜŞÜNDÜREN CEKET MODEL ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere çok değişik ve güzel hangi, taraf kullansam diye düşündüren İKİ RENKLİ  örnek hazırladım ve sizlerinde yapması için kolaylık olsun diye tam detay anlatımlı video hazırladım.

Görseli ile renk uyumu harika olduğunu düşündüğüm bu modeli umarım sizlerde beğenecek ve yapacaktır yapmak istediğinizde tavsiyem yapılış anlatımını sonuna kadar izlemeniz çünkü örnek benzerliği bir çok yerde görmüş olabilirsiniz fakat yapılışı benzer kadar benzemez değişik yapılış tekniği var arka yüzünde ki görsel oluşumu değişik yapılışından dır.

Arkadaşlar her zaman yeni ve güzel örnekler sunduğumu düşünerek siz örgü sevenlerden de yorumlarınızı beklerim.

Yine değişik örneklerden fikir edinmek isterseniz sayfamda ve kanalımda her model var bilgi edinebilirsiniz kanalıma abone olarak her örnek paylaşımım da siz ilk görmüş olacaksınız.

Sevgili örgü sevenler iki renkli örgü kanar lastikle ilgili yorum yaparak anlattım evet renk geçişlerde biraz zor olsa gerek fakat ben kolay olsun diye sizlere yapılış tekniği anlattım umarım bu anlatımım dan sizlerde memnun kaldınız eğer sizin de bir fikriniz olursa sizlerde yorum yaparak beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdi bu güzel düşündüren örneği yapacak olan sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler dilerim.

İKİ YÖNLÜ ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ MODEL TARİFİ
İKİ YÖNLÜ CEKET ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ MODEL TARİFİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.