GÜLLÜ PAPATYA LİF MODEL YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel yeni bir güllü lif model yapılışını siz örgü sevenlere paylaştım .

Sayfama çok güzel bir lif modeli ile devam edeyim istedim sizlerinde beğeneceğini umarım çok güzel ve çeyizler için ideal bir model olduğunu düşünerek sizlere paylaşıp fikir edinmenize yardımcı olmak istedim.

Güllü papatya modeli olan bu lif modeli siz örgü çeyiz sandıklarda çok gösterişli olacağını düşünüyorum bu görseli kullanarak başka yerde de kullanabilirsiniz 7 parça yuvarlak yuvarlak yerine tek yuvarlak yaparak bu güllerden yapabilirsiniz yada uzun lif yapabilirsiniz yani kombin yaparak güllü lif modelini kullanarak değişik görsel bize bu güzel değişik güller ile süslü lif model tasarlayan ve yapılışında kolay olsun diye bizlere sunan Lif perisi arzu hanıma buradan çok teşekkür ederim .

Değişik modellerden bilgi edinmek isterseniz sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır .

Renkleri ile harika görsel ve yapılış anlatımlı bu lif modelini beğenip yapmak isteyen sevgili örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler olsun.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.