GÖKKUŞAĞI RENKLERLE PATİK MODELİ ANLATIMLISevgili örgü seven hanımlar yine çok güzel değişik renkli yelpaze modeli patik yapılışından sizlere fikir vereyim istedim .

Bu aralar çok yapılan değişik patik modellerden sizlere de fikir olsun diye yapılışları ile paylaşmak istedim.

Değişik model görselleri ile çok yapılan patikler her biri çok güzel ve kolay modeller olduğunu söylemeden geçemedim sizinde beğendiğinizi umarım .

Rengarenk ipler ile yapılan hem tığ işleri hemde şişlerle yapılan bu değişik patikler den sizin de fikriniz olsun hediye veya kendinize yapabilirsiniz örgü ördüğümüz artan ipleri de değerlendirmiş olursunuz ay retten ip alsanız da bu rengaren ipler kadar belki de güzel olmaz 5 şişle yapılan bu patikler artık yapılış tekniklerin ilerlediğini düşünüyorum eski zamanlarda çorap ve patikler 5 şişlerle yapılırdı ama şimdi o kadar güzel değişik görselleri olan şişler ile patikler var ki istersen çeyizlerde kullan isterseniz kendine yap ve giy sizin de bu fikrime katılacağınızı düşünüyorum .

Evet arkadaşlar bu modellerden yapılışları izleyerek yeni ve çok kolay yapılış teknikleri öğrenmiş olursunuz videoları izlemenizi tavsiye ederim.

Her zaman dediğim şu renkler çok gösterişli olduğunu ve modeli renklerin gösterdiğini bu yelpaze örgü patikle göreceksiniz.

Eğer daha güzel modellerden haber almak isterseniz takip etmenizi isterim şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.