Galaksi modeli çocuk yelek yapılışıSevgili örgü sevenler bugün sizlere çok güzel işlemeli çocuk yelek modelin yapılışıyla sizlere fikir vermek istedim.

Arkadaşlar haruşe ile başlamalı çocuk yeleğin üstüne işleme yapılınca örnek daha güzel oluyor ben her zaman dediğim gibi modelleri süsleyince değişik bir görsel oluşuyor.

İki iple harika görsel bir yelek modeli ile sayfamda sizlere fikirlerimi sunmaktayım umarım sizlerde beğenip yapacaksınız eğer bilmeyen arkadaşlar varsa bu modelin yapılışı olan videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Her modelin yapılışı var tüm modellerden yapmak isteyen arkadaşlar videolardan fikir edinebilirsiniz.

Çok kolay modellerde var fakat üstüne işleme ile dekor yapınca değişik bir görsel oluşuyor.

Siz örgü sevenlerde biraz olsun değişik görsel düşünün ki sizin modeliniz başka bir görünüm olsun .

Üstüne işleme yapmak istemez iseniz sizler küçük çiçek motifler yapabilirsiniz harika olacaktır diğer sayfamda değişik küçük çiçek motifle büyükler için yelek örgü yapılmış ve bu modeli de sizler de yapabilirsiniz.

Zaten modeller hepsi aynı bence renkler ile motif işleme yaparak değişik görsel oluşur.

Evet arkadaşlar bu düşünceler benim sizlerde yorumlarınızı beklerim.

İlerleyen zamanlarda ben kendim örgü yaptığım videoları sizlere sunacağım daha detay ve nasıl değişik görsel yapabiliriz olarak çok detaylı anlatmak istiyorum ve sizlere sunacağım.

Ben bu modeli bu şekilde yorum yaptım sizlere de bu anlatımı izleyerek de yapabilirsiniz şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.