FISTIK OYALI HAVLU KENAR ÖRNEĞİN YAPILIŞ ANLATIMISevgili örgü sevenler tığ işi fıstıklı oya modeli havlu kenarına uygulanmış olan bu güzel örneği sizlere yapılış anlatımını paylaşıp fikir olsun istedim.

Arkadaşlar her zaman bahsettiğim gibi bir model çalışmasını sizlere sundum bir oya olarak oyalarda görmüşüz bu fıstıklı olarak bir çok oya modeli paylaştım şimdi bu fıstıklı oyayı havlu kenar örnek olarak sizlere paylaşıyorum.

Örnek çalışırken her zaman her yerde kullanılan bir model olarak düşünmeliyiz ki modeller her yerde olsun .

Model çalışırken biraz düşünülürse bu model ile ne yapabiliriz diye değişiklik yapmamıza yardımcı olur .

Bu modeli görünce sizlerde bu fikirlerime katılacağınızı umarak bilgimi paylaşıyorum.

Örgüde bile bir çok model dantelden esinlediğini biliyorsunuz sizlerde bu modellerden kendiniz uygulayabilirsiniz.

Yine değişik örnek olsun havlu modeller için sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır en güzel ve en yani bulduğum modellerden sizlere sayfamdan bilgilen,dirdiğimi düşünüyorum sizlerde takip ederek veya üye olarak daha yeni ve güzel modellerden haberdar olacaksınız.

Sevgili el işleri sevenler sizlerde tığ işi olarak tepe model yapıp oya modelleri uygulayarak kendiniz model yapabilirsiniz şimdi bu güzel oya modelli havlu kenari beğenip yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.