FIRFIRLI AJURLU BAYAN PATİK BOT MODELLERİN YAPILIŞISevgili örgü sevenler yine çok güzel ajurlu bayan ajurlu örgü model ile yapılan bir patik modeli paylaştım.

Değişik örgü örnek olarak bu modeli 5 şiş ile çalışarak bayan patik fırfırlı olarak çalışıldı ve bende çok beğenerek sizlere model ile ilgili bilginiz olsun istedim ve yapılış anlatımıyla beraber bir yapılış video paylaştım yapılış anlatımını izleyerek sonuna kadar çok kolay yapacağınızı düşünüyorum.

Evet örnek beğenip bir başka örgü olarak yapacak olursanız yelek olarak yapabilirsiniz birde bayan kazak olarak harika bi,r örnek olur bu patik olarak da çok güzel oldu sadece örnek için kendim fikrimi söylemek istedim.

Bu patik çalışmasın da iki video paylaştım 1 ve iki olarak her ikisini de sizlere paylaştım çorap yapmak isterseniz ikisine izleyerek yapabilirsiniz güzel model çok güzel örnek olarak fikir edinebilirsiniz .

Bu model fırfırlı ajurlu örnekli bayan patik çalışmasını beğenip örecek olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.