ESKİ TERLİKLERİMİZİ ÖRGÜ İLE YENİLEYELİM YAPILIŞ ANLATIMI BAKALIM MISevgili örgü sevenler yine çok güzel eski terlemezi yenileyecek el örgü yaparak terlik tabanı oluşturup çok güzel terlik yapabiliriz.

Tasarımıyla harika eski terlikleri değerlendirmek için güzel bir yapılış tekniği olduğunu düşündüm sizinle de bunu yapılışını paylaşmak istedim.

Arkadaşlar bu teknikle ayakkabımızı yenileyebiliriz yeni tabanlık kullanmak ve eski iyi değerlendirmek adına yapılan çok güzel çalışma tekniğini sizin de beğeneceğini düşünüyorum.

Tabanlık örmeden Keçe taban çalışarak tabanlık yapabiliriz diğer terlik örgü çalışabiliriz.

Arkadaşlar dışarı ayakkabı olarak bu teknik çok güzel sizleri de bunu yapabilirsiniz değişik bir görsel elde edebilirsiniz.

TERLİK NASIL YAPILIR.

Terlik üstüne kanaviçe işlemesi çok güzel oldu fakat siz bunu küçük bir değişiklik yaparak çiçek motifleri ya da iki renkle çalışılan bir örgü düşünebilirsiniz.

Bu terlik çalışmasında üstündeki kanaviçe çalışması kanaviçe bilmeyenler için öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

                                     İŞLEMELİ ÖRGÜ TERLİK

Terlik modelleri olarak değişik model isterseniz patik ve terlik sayfamı ziyaret ederek birçok modelde görebilirsiniz.

Bende bir örgü seven ve tasarımcı olarak bu modeli çok beğendiğimi ve Sizlerin de beğeneceğini düşünerek sizlerden yorumlarınızı beklerim .

Sevgili örgü sevenler bu terlik çalışmasını yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin keyifli örgüler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.