EL EMEĞİMİZ MAYOLAR ANLATIMLISevgili örgü sevenler bugün sizlere el işi örgü mayo ve bikini yapılışını ve görsellerle sayfamdan size fikir amaçlı sizlere sunmak istedim.

Bugün size basit el işi örgü mayoyu nasıl yapılır diye size merak edenler varsa hem anlatım hem de size fikir amaçlı görsel paylaşmak istedim .

sevgili örgü sevenler yapmanız gereken yaz geldi ama daha tam sezon başlamadı şimdi elimize merserize ip alalım ve denizde giyeceğimiz mayomuzu kendimiz yapalım .

Merserize veya naylon iple örecek olduğumuz bu mayo bize rahat ve çok daha kullanacağımızı düşünüyorum.

Tığla yapılan bu modeller yapamayan arkadaşlar için anlatımlı videoyu paylaştım eğer sonuna kadar bakarsanız göreceksiniz .

Bu sadece size model olarak yanı size fikir olsun diye siz daha kolay örgü yapmanız için siz daha değişik olarak ta yapabilirsiniz .

Sizlere birde şunu söylemek istiyorum ki unutmayın diye ördüğünüz olduğu bu bikini veye mayo içine muhakkak vatla koyun daha rahat olur ve düzgün durur .

iyi seyirler diler kolay gelsin

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.