ÇORAPTAN BEBEK NASIL YAPILIR TASARIMI İLE YAPILIŞ TARİFİSevgili Hanımlar Bugün değişik bir çalışma ve değişik el becerisi olan çorapla bebek oyuncağı bebek yapılışını tarifini vermek istiyorum.

El işi bilmiyorum ve örgü bilmiyorum deyip bebeklere ve çocuklarınıza kendi el Emeğiniz İle yapabileceğiniz bir model anlatan bir video paylaşıyorum.

Kendi emeğimizle yapacağınız çorapla bebek yapılışı tarifini sizlere sunuyorum.

Günümüzde sağlıklı olan el örgü ve el becerileri ile yapılan bu bebek oyuncakları sağlık için en ideal çalışmalardır.

Bu çalışmaları kirlendiğinde yıkanabilir olması hijyenik açısında en doğru olan bebekler ve çocuklar için en güzel oyuncak olduğunu düşünüp sizlerinde bu çalışmalarından fikir edinmeniz için paylaşıyorum.

Desenli çorap çalışmalarda kıyafet giymiş gibi olacağını düşünerek beyaz çorap sade renkte ise renkli çoraplarla denemenizi tavsiye ederim.

İki çift çorapla şapka ve tulum gibi kıyafet Hakkı giydirmiş gibi çalışacağımızı düşünerek yapılışı olan videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Sevgili Hanımlar diğer bebek oyuncakları ile ilgili birçok çalışma sayfamda mevcut olup bakarak diğer çalışmaları da görebilirsiniz.

Bebek örgü olarak örnekler ve nasıl çalıştığı ile ilgili videoları daha önceki sayfalarında paylaştım bakarak fikir edinebilirsiniz.

Bu çorapla yapılan bebek oyuncağı yapmak isteyen sevgili anne adayları ve annelere şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.