ÇOK ŞIK YAPRAKLAR ÖRGÜ MODELİ İLE ANLATIMISevgili örgü sevenler çok şık yapraklar örgü modeli ile yapılışını sizlere paylaşmak ve fikir olsun istedim.

Bu örgü modeli biraz bahsetmek ve örgü yapılışından bahsetmek isterim .

Evet arkadaşlar bu model 40 sayı ve katlarından oluşur diğer yaprak örgü gibi fakat yanlarda değişik yönler var detaylara bakarsanız göreceksiniz .

Başlama sayısı şöyle 1 sıra 2 ilmek sağa doğru keselim 1 dolama 1 ters 2 ilmek sola doğru keselim 2 ters 4 düz 3 ilmek sağa doğru keselim 1 dolama 1 düz 1 dolama 1 ters ilmeklerin yerlerini değiştirelim

1 ters ‘ 2 düz 1 dolama 1 düz !1 dolama ‘2 düz 3 ilmek sola doğru keselim arkadaşlar bu şekil örgü başlanır anlatımı çok güzel izleyerek çok rahat yapabilirsiniz çünkü görsel bakmak daha anlayarak yapılır ben bunu daha doğru olduğunu düşünüyorum .

Sayıları yazarak devam etmek isterdim fakat daha çok karışık olmasın diye video anlatımını izleyerek yapmanızı tavsiye ederim.

Bu örgü ile kazak veya yelek yapıla bilir siz nerede görmek isterseniz orada çok güzel olacaktır.

Sevgili örgü sevenler değişik bir örgü değil yapraklı bir örgü yaptıysanız sadece yanlardaki detay harika görsel oldu zaten modeli görünce fark edeceksiniz diğer sayfalarımda yapraklı örgü modelleri var.

Örgü seven arkadaşlar bu modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz değişik örgü modelleri görmek isterseniz takıp etmeyi unutmayın şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler.

Tek sıra halinde yapraklar yaparak şapkada yapılır diye siz örgü sevenlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.