ÇOK BEĞENİLEN ÇEYİZLİK LİFZADE LİF MODELLERİ İLE YAPILIŞ ANLATIMLARISevgili örgü seven arkadaşlar bugün sizlere tam takim olarak çok beğenilen lifzade lif modelleri ile yapılış anlatımları toplayıp sizlere fikir olsun diye paylaştım.

Sayfam da tek tek her bir lif modelin görseli ile yapılış anlatımlı video paylaştım fakat bugün sizlere tam takım olarak fikir edinmeniz için paylaşmak istedim.

Yuvarlak lif lifzade modelin görseli ile başlayarak tek tek bakarak yeni modellerden çeyizlere örebilirsiniz.

yuvarlak ile kare lifzade lif modeli

B u güzel takım lifzade lif modelleri çeyizlerinizi süsleyecektir.

Her lif çalışması gibi bu lifte de fıstıklı yıldız tekniği ile zemin hazırlanıyor fakat üstüne dikilen yapraklar ile çiçeği harika bir şölen gibi simli iple şahane görsel olduğunu düşünerek siz örgü sevenlerede bu güzel modelden fikir edinerek örebilirsiniz.

kalplı lifzade lif modeli

Kaplı lifzade modeline gelince gerçekten bir harika oldu bizlere bu güzel modeli hazırlayan ve yapılışında kolay
olsun diye video açıklamasını hazırlayan suzan hanıma buradan teşekkürlerimi iletirim.

Yine yeni tasarımlar ve yeni modeller için sayfamda bulabileceğinizi düşünerek sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Kanalımda da yeni tasarım lif modelleri sizlere paylaştım orgutarifleri kanalımı  da ziyaret edip tasarım modeller bulabilir fikir edinebilirsiniz.

Bu modelin uzun lifte sayfadan bulabilirsiniz her modelin takım olarak paylaşıp takım yapmanız için paylaşırım.

Lifzade lif modellerin bir kaçını takım yapıp sizlere hem görsel hem yapılışları paylaştım bu güzel modellerin de sonuna gelerek yapacak olan örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin .

YUVARLAK LİFZADE LİF MODELİN VİDEO ANLATIMI

 

KESELİF LİFZADE MODELİN YAPILIŞ ANLATIMI

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.