Cici kızlar için örgü mont anlatımıSevgili örgü sevenler yine çok güzel ve harika kürk gibi örgü kız çocuklar için hırka modeli ile anlatımını sizlere iki video olarak paylaşıp fikir olsun yapmak isteyenlere de kolaylık olsun diye paylaşmak istedim

Değişik iplerle yapılan bu güzel kürk modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz çok güzel kürk havası olan bir örgü hırka modeli siz örgü sevenlere fikir olsun istedim.

Bu güzel hırka kadife ip kullanılmış sizlerde bu güzel modeli yapmak isterseniz kadife iple harika olduğunu bu modelde göreceksiniz bere ile takım yapılışı güzel görsel oldu birde parmaksız eldivenle tam takım olacaktır kış aylarda sıcak olmasını isterseniz çocuklar bu güzel örgü hırkayı yapmanızı öneririm örgü bir çok güzel hırka modellerde diğer sayfamda paylaştım sayfama bakarak diğer örgü modellerden de bilgi edine bilirsiniz .

Değişik ve güzel modeller için takip etmenizi öneririm her zaman değişik ve çok güzel modellerden sizlere fikir verdiğimi düşünüyorum sizlerden de güzel yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar yapılışı iki video olarak anlatılmış bende her iki videoyu sizlere sunayım istedim çünkü yapacak arkadaşlar bu örgüyü bitene kadar sayfamdan bakarak yapılsın istedim umarım bu fikirlerimi sizlerde beğeniyorsunuz.

Evet arkadaşlar bu güzel kürk modeli çocuk hırka modelini yapmak isterseniz şimdiden kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.