ÇEYİZLİK YELEK MODELİ ARAYANLARA YAPILIŞ ANLATIMI VİDEOBAYAN ÇEYİZLİK YELEK MODELİ
BAYAN ÇEYİZLİK YELEK MODELİ

Sevgili örgü sevenler çeyiz için bayan örgü yelek arayanlara çok güzel bir yelek modeli sizlere hazırladım ve sundum.

Bayan yelek olarak harika bir modeli sizlere paylaştım sizlerde yapmak için yani çeyizlere yapacak olursanız fikir edinmenize yardımcı olayım dedim.

Çok güzel bir yelek modeli olduğunu düşünerek sizlerde yaza hazırlayacağınız çeyizlik bir bayan yelek modeliniz olsun istedim ve yapılışına gelince yapım aşaması olan video paylaştım izleyerek sizlerde çok rahat yapacağınızı düşünüyorum.

ÖRGÜ YELEK MODELİ
ÖRGÜ YELEK MODELİ

İki  şiş ile yapılan bu güzel modeli umarım yapacaksınız eğer yine değişik örnek olsun diyecek olursanız kanalım olan orgutarifleri  ne bakarak değişik hem şiş ile hemde tığ işi bir çok model paylaştım bakarak fikir edine bilirsiniz.

Örgü yaparken en çok örneğin yapılışında renk güzel gösterir mi diye dikkat etmeliyiz çünkü bende örgü seven ve yapan biri olarak örnek çalışmalardan bilirim her örnek her renkle güzel olmuyor.

BAYAN ÇEYİZLİK YELEK MODELİ
BAYAN ÇEYİZLİK YELEK MODELİ

Bayan örgülerde her zaman yaşına göre renklerin olması güzel olur diye düşünüyorum ve fikirlerimi sizlere paylaşmak istedim en güzel en yeni modellerden haberdar ettiğimi düşünerek sizlerden de yorumlarınızı beklerim.

Bu güzel örgü bayan yelek çeyiz,lerinize yer vermek isteyen tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.