ÇEYİZLİK TÜLBENT OYALARI YENİ MODELLERİ İLE YAPILIŞI TIKLA GÖRSevgili hanımlar bugün sizlere çeyizlik oya modellerden en güzel modeller ile sayfamdan yardim amaçlı sizlere paylaşmak istedim .

Evet el işi sevenler sizlere bu oyalardan çeyiziniz de veya kendinize yapacağınız oyalar sunmak en güzellerden sizlere paylaşmak fikir vermek istedim .

Bu aralar düğün sezonu olduğundan çeyizde olmasa olmasa olmazımız olduğunu bilirim çünkü biz her zaman çeyize değer veren anneler olarak hep yaparız her ne kadar artık çeyiz yapmayız desek de azda olsa çeyizimizde tülbent bulunur bende sizlere en güzel en çıtı pıtı oyalar paylaşayım istedim.

Bu oyalar belki her sayfada bulabilirsiniz ama en yeni tülbent oyalar bu sayfamda her modeli ile değişikler burada çünkü ben orgu seven biri olarak paylaşıyorum ben orgunun her çeşidini anlayan ve bilen olarak paylaşıyorum umarım beğenerek sayfamı takıp ediyorsunuz.

Ben daha önce sizler gibi sayfalardan bakardım fakat o kadar bilinçsizce sayfa paylaşımlar vardı ki bazen soru sorardım cevap yoktu bende sizlerde benim gibi ilgisiz kalmamanız için sayfa yapmak sizlere bilgili olarak yardımcı olmak istedim .

Bu oya sik iğne olarak yapılıyor içinde yani yuvarlak olan içine halka koyuluyor bilginize.

önce yelpaze görünümü olan motifler hazırlayın sonra tülbentin kenarına oyasını yapıp motifleri ekleyin yapacak olan arkadaşlar sizlere kolay gelsin.

Bu oya boyun şal olarak yada daha dip monte ederseniz mevlüt örtüsü olarak iğne oya benzer bir oyaniz olur çok güzel bir oyadır kolay gelsin.ARKADAŞLAR SAKIN İĞNE OYA BİLMİYORUM ÇOK GÜZELLER DEME BENİM SAYFAMI TAKİP EDERSENİZ İĞNE OYASINA BENZER OYALAR BULABİLİRSİNİZ .


Arkadaşlar küpe modelli oya anlatımlı olarak izleyerek sizlerde yapabilirsiniz iyi seyirler diler kolay gelsin .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.