ÇEYİZLİK TIĞ İŞİ DANTEL HAVLU KENARI NASIL YAPILIR VİDEO İZLEYeni tasarım ve hem dantel ucu olarak hemde havlu kenarında kullanacağınız çok güzel bir dantel hazırladım sizlere paylaştım.

Çok güzel dantel çalışmasını sizlere sunarken örgüyü her yerde kullanabilir olduğunu unutmayalım işte dantel fakat renkli ipler kullanıldığı için çeyizlik ağır gösterişli bir havlu kenar örnek olarak düşüneceğiniz bir model yapabilirsiniz.

Dantel nasıl yapılır sorusuna gelince yapılışı anlatan video sundum sonuna kadar izleyerek yapılışını kolayca yapacağınızı düşünüyorum.

Sayfamda yine çok güzel ve değişik hem havlu kenarı olarak hemde dantel pike olarak var bizi takip etmeyi unutmayın değişik görseller ile yapım aşamaları mevcut sayfamı ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Yine danteli daha renkli olarak yapmak isterseniz dantelin üstündeki balık sırtı çalışması olan uc kenarında kurdele geçerek değişik görsel elde edebilirsiniz yine kare çalışılan yerde boncuklu yaparak da değiştire bilirsiniz yani sizlerde bu modelden değişiklik yapabilirsiniz yada bu modeli çalışarak kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar hani derim ya renkler önemli işte bakın ki renkler ne kadar görselde güzel görünümlü oluyor .

Başlama şekli önce üçgen başlanır artarak kare oluşumu yapılır ve eksilerek bir motif biter ipiniz fıloş ip olmalı ki bir ütü yapılır ve hep ütülü gibi kalır birde parlak görünümlü olur ben çeyizler için çalışmalarda tavsiye ederim çünkü dantel ipler ile çalışıp yapardık fakat ütü yüzünden kimse danteli kullanmaz oldu oysa her zaman evimizin süsü olarak harikadır dantel şimdi ise fıloş ipler ile kolay kullanılabiliyor.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.