ÇEYİZLERE TIĞ İŞİ YELEK YAPMAK İÇİN MODELLERİ GÖRELİM MISevgili anneler bugün sizlere kızlar için çeyizlerde tığ işi yelek modeller ile ilgili değişik ve çok güzel hem yün hem merserize ipler ile yapılan zarif güzel yelek modelleri sizlere paylaşmak istedim.

Bu modelleri sizlere sunarken hep şişle örgü değilde tığ işlerden de çok güzel modellerin olduğunu fikir olsun istedim.

Arkadaşlar kılar genelde gelin olunca yelek giymek ister diye düşünüyorum bu modeller biraz da gelin yeleği olarak düşündüm .

Siz örgü sevenler bu dondurma çubuklu modelim şal olarak da yapılır .

Fakat sizler bu model ile mevsimlik hırka ,yelek yapıldığını sizlere anlatmak istedim ve paylaştım.

Tığ işi çok geniş bir yapılışı kapsar ve bende tığ işi ile sadece dantel tarzı değil her model el işinde oluyor demek için bu yelek modelleri sizlere sunmak istedim.

Akılı ip ile biz örgü sevenler hep şiş kullanırız fakat ip dediğimizde yapmak istediğimiz her ne olursa model yapıldığını unutmayalım .

Ben örgü delisi olarak akıllı ip ile modeller çok daha güzel olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Her zaman söylerim modeli gösteren renklerdir bu sadece oyalarda değil ördüğümüz el işi her ne yapılırsa yapılsın renkler uyumu ve eğer yelek yapılıyor ise size yakışan ren olmalı ki hem model güzel görünsün hem  model göstersin.

Arkadaşlar sizler tığ işini bildiğinizi düşünerek yapılışını paylaşmadım ama eğer yapamazsanız sizlere yardımcı olacağımı unutmayın.

Siz örgü sevenler bu çok güzel ve zarif yelek modelleri beğeneceğinizi umarım şimdi yapacak arkadaşlara şimdide kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.