BÜLBÜL YUVASI ÜÇGEN ŞAL MODELİ YAPALIM ANLATIMLABugün sayfama değişiklik olsun diye çok güzel değişik yeni bir tığ işi ile yapılan üçgen bir şal modelini sizlere fikir olsun diye paylaştım .

Yapılışı kolay en yeni güzel örgü şal modeli sizlerinde beğeneceğini umarım .

Değişik olduğunu düşünerek sizlere fikir olsun istedim anlatımını her zaman ki gibi izleyerek yapılış tekniği edinin ki bu örnekleri nerede ve nasıl kullanacağınızı öğrenin örgü geniş olduğunu biliyoruz her örgü gibi bu tığ işi ile yapılan şal modeli de değişik yerlerde kullanabiliriz .

Şal olarak sizlere paylaştım fakat bu örnekle bere de yapabilirsiniz yada yelek denemelisiniz çok da güzel olacak bülbül yuvası bu örgü tığ işi sizinde beğeneceğinizi umarım ben beğendiğim için fikir olsun diye sizlere sundum bende sizlerden yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar değişik örnekler ararsanız sayfamı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır en güzel ve yeni modelleri sizlere paylaştığımı düşünüyorum.

Bu örgü akıllı iple de güzel olacaktır yada simli iple ışıltılı olunca değişik ve daha güzel görsel oluşacak diye düşünerek kendi fikrimi söylemek istedim .

Evet arkadaşlar umarım sizde beğenip yapacaksınız şimdiden sizlere kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.