BOYUNLUK VE MODELLERİ TIKLA GÖRSevgili örgü seven arkadaşlar bugün sizlere değişik atkı boyunluk kız sezonu için modelleri sizlere paylaşmak fikir vermek istedim.

Daha öncelerde hep uzun atkılar yapardık ve sarmakla uğraşır dururduk oysa ki şimdi yeni modellerde hem görünümü çok güzel hemde daha kullanışlı modeller var .

Biz bayanlar dışarıya çıkınca rahat etmedik mi kullanmak istemeyiz onun için sizlere daha kolay kullanmanıza yardımcı modeller var.

Hem el yani parmaklarınızla örün hem şişle nasıl mı?

Sayfanın sonunda sizlere çok kolay ve çok güzel yapılışı çocuk işi bir video paylaştım eğer sonuna kadar bakarsanız görecek ve şaşıracaksınız.

Bu modeller sadece  şişle yapılan modeller  değil tığla da yapabilirsiniz ama bu sayfamda sadece şişle ve parmaklar la yapılan modeller var .

Arkadaşlar bu boyunluk  hem şapka hem boyunluk halinde çift kullanışlı olarak ta yapabilirsiniz nasıl mi?

Kafanızın eni kadar uzunlukta ve boyu kadar örelim her iki tarafa da lastik unutmayalım yani bir ters bir düz olarak örelim üst kısma gelecek şekilde kordon ip yapalım ve ters düz ördüğümüz taraftan kordonu geçirelim şapka yaparken büz boyunluk yaparken aç kordonlu boyunluk diğer kullanımda büz şapka ponponlu olsun .

Siz sevgili örgü sevenler modeller orgutariflerinde yapması sizlerden olsun diyorum ve sizlere kolay gelsin yorumlarınızı beklerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.