BİR DÜZ ÜÇ BÜZ ÖRGÜ MODELİN TEKNİK ANLATIMISevgili örgü sevenler bugün sizlere bir düz üç büz örgü modelin ceket anlatımını baylaşmak istedim.

Kendim anlatımımla bu güzel örgü modeli anlatım umarım sizlerde beğeneceksiniz her ne kadar anlatımda yeni olsam da sizlere her örgü örneğini kendim anlatmaya çalışacağım .

Arkadaşlar bundan sonra yeni ve güzel örneklerle youtub kanalım dan sizlere anlatım yapmak istiyorum.

Sizlerin desteğine ve yorumlarınıza bakarak daha güzel örnekler sunmak için çalışacağım örgü de acemi değilim fakat video çekimde acemiyim .

Yorumlarınız dan yola çıkarak neler istediğinizi ve benden nasıl yapmam la ilgili fikirlerinizi beklerim.

Arkadaşlar bu güzel örgü modelin değişik örgülerde aynı isimler var fakat aslında bir düz üç büz olarak asıl örnek bu olduğunu düşünerek sizlere paylaşmak ve fikir vermek istedim umarım bu modeli siz örgü sevenlerde beğeneceksiniz.

Her yaşa uygun olan bu örneği ben çok severek ve keyif alarak yaptım sizlerde beğeneceğinizi düşünerek sunayım istedim.

Kendim tasarımım değil çok eski bir örnek fakat güzel olduğu için günümüzde de yapılır diye düşündüm sizlere de fikir olsun istedim yeni örnek yapmayı öğrenenler için çok kolay bir model olduğunu düşündüm ve kendi fikirlerimle sizlere sunmak istedim.

Yapmak isteyenler için şimdiden kolay gelsin.

BİR DÜZ ÜÇ BÜZ ÖRGÜ MODELİN TEKNİK ANLATIMI
BİR DÜZ ÜÇ BÜZ ÖRGÜ MODELİN TEKNİK ANLATIMI CEKET ,HIRKA

Video izleyerek çok kolay yapacağinizi düşündüm iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.